Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

woda - gaz- kanalizacja- ciepłownictwo- wentylacja- klimatyzacja

Nadzór i wykonawstwo

     

 

Na etapie realizacyjnym oferujemy różne formy wsparcia począwszy od pojedynczych wizyt nadzoru, po rożne pakiety nadzorów włącznie z pełną opcją „pod klucz”. Niezależnie od decyzji klienta co do skorzystania z opcji nadzoru możemy zapewnić wsparcie realizacyjne sprawdzonych wykonawców

Projektowanie

     

 

Na etapie projektowym możemy zaproponować przygotowanie kompleksowego projektu sieci i instalacji sanitarnych: gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz rozwiązań projektowych z zakresu wentylacji i klimatyzacji . Od klienta zależy jaki zakres prac finalnie będzie realizowany i jakie rozwiązania zostaną zastosowane. Bazując na posiadanym doświadczeniu doradzamy jaki tryb pracy wybrać aby zapewnić optymalny dla danej inwestycji zakres naszej pomocy.

 

Dostawy materiałów

 

 

 Dla zainteresowanych klientów realizujemy pomoc w dostawie materiałów i elementów  ujętych w opracowaniu projekcie. Obsługujemy zamówienia naszych klientów począwszy od tych drobnych dotyczących pojedynczych elementów wyposażenia po zamówienia rozbudowane. Mamy doświadczenie w zapewnianiu pomocy realizacyjnej oraz dostaw materiałów dla naszym klientów.

Nasz zespół może dokonać analizy zakresu wymaganych prac i dostarczyć dokładny kosztorys. Aby otrzymać szacunkowy koszt swojego zamówienia, prześlij zapytanie, a skontaktujemy się z tobą, aby umówić się na spotkanie, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły.

Pola oznaczone * są wymagane.