Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

woda - gaz- kanalizacja- ciepłownictwo- wentylacja- klimatyzacja

Nadzór i wykonawstwo

     

 

Na etapie realizacyjnym oferujemy różne formy wsparcia począwszy od pojedynczych wizyt nadzoru, po rożne pakiety nadzorów włącznie z pełną opcją „pod klucz”. Niezależnie od decyzji klienta co do skorzystania z opcji nadzoru możemy zapewnić wsparcie realizacyjne sprawdzonych wykonawców

Projektowanie

     

 

Na etapie projektowym możemy zaproponować przygotowanie kompleksowego projektu sieci i instalacji sanitarnych: gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz rozwiązań projektowych z zakresu wentylacji i klimatyzacji . Od klienta zależy jaki zakres prac finalnie będzie realizowany i jakie rozwiązania zostaną zastosowane. Bazując na posiadanym doświadczeniu doradzamy jaki tryb pracy wybrać aby zapewnić optymalny dla danej inwestycji zakres naszej pomocy.

 

Dostawy materiałów

 

 

 Dla zainteresowanych klientów realizujemy pomoc w dostawie materiałów i elementów  ujętych w opracowaniu projekcie. Obsługujemy zamówienia naszych klientów począwszy od tych drobnych dotyczących pojedynczych elementów wyposażenia po zamówienia rozbudowane. Mamy doświadczenie w zapewnianiu pomocy realizacyjnej oraz dostaw materiałów dla naszym klientów.

 Projektowanie i Nadzory w Budownictwie Tomasz Sikorski

 

  Z branżą budowlaną związani jesteśmy od 2001 roku, zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem i obsługą inwestycji budowlanych w zakresie nadzorów inwestorskich i kierowania budowami obiektów budowlanych, instalacji i sieci sanitarnych.

 

 Świadczymy usługi w zakresie:

  • Wykonywanie projektów indywidualnych budynków mieszkalnych, gospodarczych i usługowych wraz z instalacjami i sieciami sanitarnymi
  • Wykonywania adaptacji projektów powtarzalnych
  • Wykonania inwentaryzacji wszelkich obiektów budowlanych, nadbudowy, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków,
  • Organizacji i przygotowania inwestycji budowlanych,
  • Przeglądów technicznych budynków
  • Kosztorysowania oraz doradztwa technicznego
  • Nadzorowania i kierowania budową sieci i instalacji sanitarnych,
  • Uzyskania pozwoleń na budowę związanych z realizacją budynków, sieci i instalacji sanitarnych

Współpracujemy z szeroką rzeszą specjalistów, m. in. projektantami i kierownikami budowy branż instalacyjnych i konstrukcyjnych i innych, tak więc możliwe jest stworzenie dokumentacji budowlanej wraz obsługą inwestycji w pełnym zakresie powierzonych prac.

 


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

          Tomasz Sikorski